ارائه مصنوعات چوبی و یراق آلات کابینت

درباره فروشگاه مهرداد لنگری

فروشگاه مهرداد لنگری از سال ۱۳۸۷ در زمینه فروش انواع mdf های روکش ملامینه هایگلاس، صفحه کابینت ، نئوپان ، هماریا پانیذ، سه میل و PVC و یراق آلات و تجهیزات آشپز خانه شروع به فعالیت کرده است. این فروشگاه با مدیریت آقای مهرداد لنگری و با ارائه بهترین متریال روز و نازلترین قیمت موفق شده است جزء بهترین mdf فروش های استان البرز شناخته شود. فروشگاه مهرداد لنگری نمایندگی انحصاری برندهای با کیفیتی همچون ام دی اف آسا و هایگلاس و ام دی اف پاک چوب را در استان البرز به خود اختصاص داده است.

فروشگاه مهرداد لنگری محصولات دیگری مانند ام دی اف سفید براق و سفید برفی آرین سینا، سفید براق برندهایی همچون تبریز، فومنات و آریاچوب و نقطه و همچنین هایگلاس AGT ترک ، ورق های ضد آب PVC و ماربل شیت و سه میل و یراق آلات آشپزخانه را با بالاترین کیفیت و پائین ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی خود قرار بدهند.
ما در فروشگاه مهرداد لنگری سعی بر این داریم تا محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب و با تنوع رنگی بالا را برای مشتریان گرامی عرضه کنم تا با اطمینان و به راحتی و همزمان کلیه اجناس خود را خریداری کنند.

پخش ویدیو

ارسال ام دی اف فومنات

گروه صنعتی فومنات به طور کلی خطوط تولید متنوع و زیادی دارد از جمله آن می‌توان به تولید نئوپان خام، ام دی اف، ام دی اف سفید، کاغذ آغشته شده، ملامینه فومنات، پلی گلاس فومنات و… اشاره کرد.
پخش ویدیو

ارسال ام دی اف فومنات

mdf فومنات به عنوان مغز محصول استفاده شده و روکش های سفید براق و مات را روی آن فیکس می‌کنند. و محصول آماده عرضه به بازار می‌شود.